Services

Služby
Služby

Digitální transformace
v podání Apex Solutions

Buďte efektivnější, konkurenceschopnější,
naše služby vám v tom pomůžou.

Vývoj aplikací

Trápí vás vysoké náklady na administrativu? Nestíháte? Narůstá vám chybovost? V tom případě je nejvyšší čas na digitalizaci procesů. Pomůžeme vám se zadáním a místo nekonečných analýz vám co nevidět ukážeme první prototyp vaší nové aplikace.

IT konzultace

Rozhodujete se o dlouhodobé IT strategii pro vaši společnost? Potřebujete analýzu a pomoc při vypracování zadání na nový komplexní systém? Nebo se chcete jen nezávisle poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti z desítek různých projektů pro mezinárodní korporace i menší lokální startupy.

Penetrační testy

Penetrační testy vám dají informace o zranitelných místech, chybách v konfiguracích a kódech použitých v aplikacích. Jako specialisti na technologii Oracle Application Express víme o typických problémech při psaní aplikací a provozování aplikací v tomto frameworku. Pro ověření bezpečnosti Vašich aplikací a systému využijeme metodologii OWASP, která popisuje základní zranitelnosti webových aplikací.

Integrace systémů

Využíváte několik navzájem nepropojených aplikací a systémů? CRM, ERP, účetní systém, internet banking a k tomu pár vlastních aplikací? Zobrazení dat se stává čím dál tím větším problémem a vývoj každého systému stojí nemalé prostředky. Nejrychlejším a nejefektivnějším řešením je aplikace, která všechny systémy propojí.

Školení

Jak funguje ORACLE APEX? Jak vytvořit svoje první aplikace? To vše se naučíte během našich školení, kde vám na praktických úlohách ukážeme, jak funguje vývojové prostředí ORACLE APEX. Získáte základní vědomosti o architektuře, nástrojích a postupně se naučíte vytvářet svoje vlastní aplikace.

Podpora aplikací

O námi vyvinuté aplikace se rádi postaráme. Rozsah a intenzita záleží na klientovi. Úroveň servisu přizpůsobíme podle potřeb. Pokud jste zdědili starší Oracle APEX aplikace, zvládneme i je.

Oracle Cloud

Elegantní a bezpečné řešení pro vaši aplikaci je Oracle Cloud. Budete překvapeni podmínkami a možnostmi, které má Oracle ve svých cloudových řešeních připravené. S námi získáte cloud šitý na míru vaší společnosti.

Hosting

Pokud potřebujete k vaší nové aplikaci hosting, jsme připravení. Všechny samozřejmosti jako pravidelné zálohování, monitorování databází, JasperServer pro dynamický reporting, přístup FTP vám připravíme přesně podle vašich potřeb.

Úspěšné příběhy...

Trans Factoring

Transfactoring je český start-up, který přináší efektivní řešení profinancování faktur - factoringu svým zákazníkům ze sektoru dopravců. Zákazník tak nemusí čekat na dlouhé splatnosti faktur, ale získává většinu prostředků ze svých faktur do 24 hodin.